Strona Travel Concierge wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
 
tel. +48 12 353 23 83
tel. +48 519 634 682
email: biuro@travelconcierge.pl
HOME AWAY HOME
Clochee
informacje o partnerze

Jestem kobietą ciekawą świata, kierującą się w życiu emocjami i intuicją. Lubię wyzwania i nieszablonowe pomysły. Mam otwarty umysł i głowę, chłonę codzienność i z przyjemnością poznaję nowe rzeczy, osoby i nowe miejsca. Kocham podróżować. Mimo tego że jestem śpiochem, na hasło “wycieczka” wstaję w ciągu sekundy i jestem spakowana w kilka minut.


Aktualnie zajmuje się tym co jeszcze kilka lat temu nie przyszłoby mi do głowy – produkowaniem kosmetyków naturalnych. Moja praca sprawia, że jestem szczęśliwa i z przyjemnością witam każdy nowy dnia. Wierzę w to co robię i czuję że jestem w dobrym miejscu.


Zainspirować do działania może wszystko: przeczytany artykuł, obejrzany film, spacer po plaży lub rozmowa z przyjaciółką na kawie.
W przypadku powstania firmy Clochee iskrą do działania było właśnie spotkanie w kawiarni z przyjaciółką, aktualnie wspólniczką – Justyną Szuszkiewicz.
Przypadkowa rozmowa sprawiła, że w błyskawiczny sposób wykiełkowała nasza firma.
Pomysł na stworzenie kosmetyków naturalnych pojawił się niby przypadkiem, ale wziął się z naszych potrzeb, zdrowia oraz wcześniejszych zawodowych doświadczeń.


Chciałyśmy stworzyć markę, której same potrzebujemy. Kosmetyki, które z przyjemnością postawimy na własnej półce w łazience i które nie szkodzą naszemu zdrowiu. Dlatego w naszych produktach nie ma parabenów, silikonów, sztucznych aromatów, czy barwników. Naszą misją jest także zapakowanie ich w ekologiczny sposób. Wybieramy ekskluzywne szklane butelki i tworzywa 100% po recyklingu. Pokazujemy w ten sposób, że polskie, zdrowe, naturalne produkty mogą być jednocześnie ekologiczne, zdrowe, skuteczne i piękne.


Najlepszą inspiracją do stworzenia kolejnych produktów jest natura. Odkrywamy ją cały czas. Polska dostarcza nam wiele cudownych substancji aktywnych, ale też świat ma do zaoferowania ogrom cennych surowców. Co roku z Justyną wyjeżdżałyśmy na babski wyjazd, aby “naładować baterie”. Budowa firmy i rozbudowa portfolio marki na dwa lata kompletnie nas pochłonęła. Obiecałyśmy sobie jednak, że już za kilka miesięcy wrócimy do tradycji i wspólnie odkryjemy nowe zakątki, aby przywieść z nich nie tylko siłę do rozwijania firmy, ale także nowe cudowne naturalne substancje, które potem zamkniemy w buteleczki i przekażemy dalej w postaci kremów Clochee.


Daria Prochenka – współwłaścicielka marki Clochee – simply organic

 

Galeria zdjęć
Clochee
INNI PARTNERZY
z kim współpracujemy
TeCe sp. z o.o.
ul. Ks. Władysława Gurgacza 7
31-537 Kraków
NIP: 6762491821
KRAKÓW
ul. Ks. Władysława Gurgacza 7
31-537 Kraków
tel. +48 12 353 23 83
tel. +48 519 634 682
email: biuro@travelconcierge.pl
Godziny otwarcia:
Pon.-pt.: 9.00-18.00
WARSZAWA
ul. Żwirki i Wigury 18
02-092 Warszawa
tel. +48 512 426 621
Napisz do nas
Copyright 2015 @ travelconcierge.pl tworzenie stron internetowych kraków