Strona Travel Concierge wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
 
tel. +48 12 353 23 83
tel. +48 519 634 682
email: biuro@travelconcierge.pl

Constance Tsarabanjina - Madagaskar
inspiracja

Lazurowa woda, miękki, drobny piasek i 25 domków gwarantujących prywatność pośród tropikalnej roślinności…
To wszystko i wiele więcej zapewnia Resort Constance Tsarabanjina położony na maleńkiej wyspie obok Nosy Mitsio, oddalonej od głównej wyspy Madagaskaru o około 35 kilometrów.

 

Domki urządzone zostały z nawiązaniem do Robinsona Crusoe. Dachy pokryte strzechą, łazienki w drewnie i w kamieniu i ogromne łóżko to komfort jaki reprezentuje marka Constance Hotels and Resort w połączeniu z naturą i prostotą. Cała okolica urządzona jest tak, by móc w spokoju i ciszy kontemplować otaczające piękno leżąc na hamaku.

 

Bioróżnorodność jaka tu panuje zachęca do pieszych wycieczek z przewodnikiem po wyspie. Buszując pomiędzy bujną roślinnością możemy spotkać wiele gatunków ptaków, ale największą radość sprawi z pewnością spotkanie rajskiego ptaka, który jest symbolem tego resortu. Warto też skorzystać z możliwości nurkowania, gdyż jest to tutaj bardzo popularna forma aktywności z racji niezapomnianych podwodnych widoków. Można także wybrać się w rejs prywatną łodzią połączony z łowieniem ryb, by poznać przepiękne okolice tej wyspy.

 

Do dyspozycji Gości jest restauracja, gdzie codziennie serwowane są dania ze świeżych produktów, jak na przykład ryb czy owoców morza. Goście mogą także zrelaksować się podczas masażu w SPA. Będzie to idealne dopełnienie dnia, po nurkowaniu czy po spacerze. Constance Tsarabanjina otrzymało nagrodę “Tripadvisor 2016 Travellers’ Choice”, która tylko potwierdza zadowolenie Gości, którzy odwiedzili to wyjątkowe miejsce. Docenili oni domki zapewniające prywatność, luksus połączony z prostotą, a także cudowne plaże i zniewalającą przejrzystość wody.
Ważnym aspektem, który często chwalą odwiedzający to miejsce jest również uprzejma obsługa, która sprawia że można poczuć się jak w domu.

 

Czego chcieć więcej?

 

Film:
Constance Tsarabanjina Madagascar
Źródło: youtube.com
Kanał: Constance Hotels and Resorts

Video
Constance Tsarabanjina - Madagaskar
Luksus & Wygoda
inne inspiracje tej kategorii
INNE KATEGORIE INSPIRACJI
skąd czerpiemy pomysły

PARTNERZY
z kim współpracujemy

PARTNERZY
z kim współpracujemy

TeCe sp. z o.o.
ul. Ks. Władysława Gurgacza 7
31-537 Kraków
NIP: 6762491821
KRAKÓW
ul. Ks. Władysława Gurgacza 7
31-537 Kraków
tel. +48 12 353 23 83
tel. +48 519 634 682
email: biuro@travelconcierge.pl
Godziny otwarcia:
Pon.-pt.: 9.00-18.00
WARSZAWA
ul. Żwirki i Wigury 18
02-092 Warszawa
tel. +48 512 426 621
Napisz do nas
Copyright 2015 @ travelconcierge.pl tworzenie stron internetowych kraków