Strona Travel Concierge wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
 
tel. +48 12 353 23 83
tel. +48 519 634 682
email: biuro@travelconcierge.pl

Le Soleil d’Or - Kajmany
inspiracja

Le Soleil d’Or znajduje się na wyspie Cayman Brac należącej do Kajmanów na Morzu Karaibskim.

 

Cayman Brac to jedna z dwóch niewielkich, siostrzanych wysp do Kajmanów Wielkich, której przemierzenie z północy na południe zajmuje godzinę. Mimo kameralnych rozmiarów wyspy, dostępne są wszelkie udogodnienia, jak sklepy spożywcze, restauracje, bary, centra sportowe oraz medyczne. Mimo postępującej urbanizacji, Cayman Brac wciąż jest dziewiczą oazą dla znudzonych miejskim życiem ludzi.

 

Le Soleil d’Or położony jest na południu wyspy, w cichym zakątku, gdzie poza samym hotelem znajduje się 20-hektarowe gospodarstwo ekologiczne. Hodowane są w nim owoce, warzywa, zioła i kwiaty wykorzystywane nie tylko do tworzenia wyjątkowych potraw, ale także do produkcji naturalnych kosmetyków używanych w trakcie zabiegów Spa.
Odpoczynek ze szklanką świeżo wyciśniętego soku owocowego z widokiem na dziewicze błękity morza, w otulinie promieni ciepłego, złotego słońca w ciszy i spokoju to fantazja, która w Le Soleil d’Or może stać się rzeczywistością.

 

Hotel oferuje apartamenty w dwupiętrowym butikowym hotelu albo indywidualne wille. Można wybrać willę znajdującą się na farmie i cieszyć się zbieraniem produktów na własne posiłki lub willę w pobliżu plaży z bezpośrednim dostępem do barów znajdujących się nieopodal. Obsługa jest bardzo spersonalizowana, dostosowana do potrzeb gości.

 

Dla osób preferujących aktywny wypoczynek Cayman Brac jest rajem snorkelingu, dzięki krystalicznie czystym wodom oblewającym wyspę. Spektakularne klify i urwiska wapienne oraz jaskinie zapewniają nieograniczone możliwości spacerowe i wspinaczkowe.

 

Nieporównywalna gościnność, niepowtarzalne otoczenie oraz kuchnia oparta o własną uprawę sprawia, że pobyt w hotelu Le Soleil d’Or to nie tylko wakacje, ale i niesamowite doświadczenie.

Galeria zdjęć
Le Soleil d’Or - Kajmany
Luksus & Wygoda
inne inspiracje tej kategorii
INNE KATEGORIE INSPIRACJI
skąd czerpiemy pomysły

PARTNERZY
z kim współpracujemy

PARTNERZY
z kim współpracujemy

TeCe sp. z o.o.
ul. Ks. Władysława Gurgacza 7
31-537 Kraków
NIP: 6762491821
KRAKÓW
ul. Ks. Władysława Gurgacza 7
31-537 Kraków
tel. +48 12 353 23 83
tel. +48 519 634 682
email: biuro@travelconcierge.pl
Godziny otwarcia:
Pon.-pt.: 9.00-18.00
WARSZAWA
ul. Żwirki i Wigury 18
02-092 Warszawa
tel. +48 512 426 621
Napisz do nas
Copyright 2015 @ travelconcierge.pl tworzenie stron internetowych kraków