Strona Travel Concierge wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
 
tel. +48 12 353 23 83
tel. +48 519 634 682
email: biuro@travelconcierge.pl

La Fortuna at Atitlán - Gwatemala
inspiracja

La Fortuna to tzw. nano boutique hotel stworzone przez parę, która poznała się w Ameryce Południowej - Steve’a i Katharine. On pracował przez kilka lat w przemyśle turystycznym, ona przez wiele lat w resorcie ochrony środowiska. Połączyli oni swoje pasje i miłość do Gwatemali i stworzyli wyjątkowe miejsce - ekologiczną oazę, wyjątkową przystań położoną nad jednym z najpiękniejszych jezior na świecie - Atitlan. Jezioro to otoczone jest czterema wulkanami i zachwyca szczególnie o wschodzie i o zachodzie słońca.

 

Właściciele oferują swoim gościom tylko 4 niewielkie bungalowy. Zostały one zbudowane z lokalnych surowców, a prawie cała wykorzystywana za dnia energia pochodzi z solarów. Można wybierać pomiędzy domkiem z widokiem na jezioro lubi takim, który zapewni więcej prywatności, ponieważ jest głębiej w dżungli. Każdy znajdzie tu lokum dopasowane do swoich preferencji.

 

Właściciele także zamieszkują La Fortunę. Towarzyszą im trzy grzeczne i przyjazne psy, które chętnie witają gości i spędzają z nimi czas.

 

La Fortuna została już doceniona przez użytkowników portalu tripadvisor.com - niedawno miejsce to zyskało pierwszą nagrodę 2015 Travellers’ Choice w rankingu na najlepszą obsługę hotelową w Gwatemali. Rok wcześniej również otrzymało najwyższą nagrodę, ale tym razem jako najbardziej romantyczne miejsce wśród hoteli w tym kraju. Jest również eko-liderem w swojej branży, ponieważ aktywnie dba o środowisko, a także uczy swoich gości jak w czasie pobytu postępować ekologicznie.

 

Dzięki lokalizacji, La Fortuna jest odizolowana od hałasu i nocnego życia. Goście przyjeżdżają tu, by wypocząć, wsłuchać się w ciszę i spokój panujący dookoła. To miejsce idealne do medytacji i głębokiego relaksu.

 

Film:
La Fortuna at Atitlán, Beautiful Hotel in Guatemala
Źródło: www.youtube.com/watch?v=fuBPIVPRZFQ
Kanał: Room 212 Photography

Galeria zdjęć
La Fortuna at Atitlán - Gwatemala
Luksus & Wygoda
inne inspiracje tej kategorii
INNE KATEGORIE INSPIRACJI
skąd czerpiemy pomysły

PARTNERZY
z kim współpracujemy

PARTNERZY
z kim współpracujemy

TeCe sp. z o.o.
ul. Ks. Władysława Gurgacza 7
31-537 Kraków
NIP: 6762491821
KRAKÓW
ul. Ks. Władysława Gurgacza 7
31-537 Kraków
tel. +48 12 353 23 83
tel. +48 519 634 682
email: biuro@travelconcierge.pl
Godziny otwarcia:
Pon.-pt.: 9.00-18.00
WARSZAWA
ul. Żwirki i Wigury 18
02-092 Warszawa
tel. +48 512 426 621
Napisz do nas
Copyright 2015 @ travelconcierge.pl tworzenie stron internetowych kraków